poniedziałek, 7 kwietnia 2014

Niebieski z hematytem

Kwiaty wydziergane na szydełku z kordonków.
Wykrochmalone.
Połączone metalowymi ogniwami z metalowym łańcuszkiem.
Zapięcie jest również metalowe.
W środku kwiatów błyszczą wszyte kulki hematytu,
które wyglądają jakby były z metalu :)


12 komentarzy:

 1. Haniu, rozwijasz się! Prace coraz piękniejsze!!!!!!!!! Hematyt, muszę się zainteresować co to! :) Ot, jestem ciekawa świata! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Alik, staram się żeby było lepiej :) Hematyt to taki minerał, zachęcam Cię do wykorzystywania wyszukiwarek internetowych do sprawdzania różnych informacji i wyjaśniania nieznanych słów ;)

   Usuń
 2. Co tam wyszukiwarki Haniu, jeśli uległaś urokowi hematytu, to oznacza, że ma on niesamowite właściwości, o których wyszukiwarki nigdy nie pisały !
  :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyszukiwarki wiedzą wszystko - będę się upierać, że są bardzo pomocne. Ale jeśli wolisz romantycznie, to w książkach też są informacje na każdy temat :) heh, na pewno już to wiesz .

   Usuń
  2. Kiedy potrzebuję szybkiej informacji wybieram sieć :)

   Usuń
  3. Mnie się wydaje, że czasem szybciej sprawdza się w słowniku. W sieci na jedno hasło można tyyyyle się naczytać że samemu się stajesz chodzącą encyklopedią ;)

   Usuń
 3. Zresztą Haniu, ja walczę z automatyzacją :) a więc i wyszukiwarkami trochę też.... Wiesz, że na Twoim blogu nawet muszę udowadniać, że nie jestem automatem?
  A przecież tak się czuję, zwłaszcza w godzinach porannych od poniedziałku do piątku, z dala od farb i maszyny (niestety)....
  :D Ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Walczysz z automatyzacją tęskniąc za maszyną..To jakaś walka z wiatrakami :)
   Buziaki :D

   Usuń
  2. :) Moja maszyna mało zautomatyzowana, to nie hafciarka, której wpinasz haft na USB i już wie co ma robić... Tu trzeba podawać tkaninę, mierzyć wzrokiem, zaczynać od nowa... bo nie wyszło........
   Tak, Haniu, moja walka jest skazana na porażkę.....

   Usuń
  3. Najważniejsze, że dobrze się przy tym bawisz :)))

   Usuń